Mladí

Kto sme?

Sme tím mladých, ktorých oslovil spôsob života v komunite Emanuel. A nie len to! Organizujeme rôzne evanjelizačné akcie, duchovné obnovy, výlety, víkendovky a zabávame sa spolu a snažíme sa soliť zem tak, ako to Ježiš chcel 🙂

Čo robíme?

Organizujeme rôzne podujatia, na ktoré silu čerpáme aj zo spoločných stretnutí. O akciách informujeme na našom webe ale aj na našej facebookovskej stránke.

Stretká

Popri klasickom mezone, funguje v Bratislave aj stretko mladých. Stretávame sa každý utorok o 19:30 v kostole Najsvätejšieho srdca Ježišovho na Kramároch.

Večery milosrdenstva

V Bratislavskom, Prešovskom UPC a aj v Košiciach často organizujeme moderovanú adoráciu s krásnou hudbou. Začíname svedectvom alebo impulzom. Popri tom všetkom je tu možnosť svätej spovede a modlitby príhovoru. Osobne môžeš predložiť Bohu svoj list a zobrať si Božie slovo na cestu.

Víkendovky pre mladých

Štyri krát za rok organizujeme pre mladých z celého Slovenska duchovnú obnovu. Duchovné obnovy určite poznáš.
Tá naša je v štýle komunity Emanuel. Čo to znamená? Ranné chvály, impulzy, trošku športu, večer milosrdenstva, kvalitné jedlo, dobrý čas a nové priateľstvá.

On je živý

Obrovské medzinárodné stretnutie mladých. Aj keď najväčšiu časť tvoria práve mladí ľudia zo Slovenska.
Informácie o tejto akcii nájdeš na našej stránke www.onjezivy.sk

Ako sa pridať?

Spoznaj mladých z Komunity Emanuel na udalostiach organizovaných Komunitou Emanuel, prihlás na víkendovku alebo nám jednoducho napíš na Facebooku.