Škola Dobrého Pastiera – Ročná formácia pre mladých Komunity Emanuel 2023/24

Pozývame ťa pridať sa k nám na cestu. Počas jedného roka chceme spolu hľadať a nasledovať Ježiša, Dobrého Pastiera. Je to čas pre teba, príležitosť rásť ľudsky aj duchovne, priestor rozlišovať svoje miesto, svoje povolanie.

Počas roka budeme mať mnoho príležitostí stretnúť sa. Každý, kto sa k nám pridá, by sa mal zúčastniť minimálne 4 spoločných víkendov (v mesiacoch november 2023, február 2024, jún 2024 a august 2024). Ak by si aj nemal čas na ďalšie aktivity a stretnutia, na týchto 4 víkendoch budeme počítať s tvojou účasťou.

Okrem toho ťa pozývame na slovenské aj medzinárodné stretnutia mladých Komunity Emanuel ako sú On je živý v Badíne, Veľkonočné forum v Altoettingu, letné forum. Budeme sa stretávať aj na spoločných víkendoch slovenskej Komunity (Badín, Nitra).

– od 17 do 25 rokov

– záväzok na 1 rok (znamená úmysel zúčastniť sa 4 víkendov a podľa možností aj ďalších stretnutí)

– spoločenstvo, formácia, modlitba, služba

– rozlišovanie povolania do Komunity Emanuel

Uvedomujeme si, že to je časovo aj finančne náročné. Čas nám plynie všetkým rovnako a je na nás, ako sa ho rozhodneme využiť 🙂 S peniazmi ti však vieme pomôcť. Vždy ti povieme, aké sú reálne náklady na ubytovanie a stravu, stanovíme odporúčaný príspevok, no bude to na tebe, koľko budeš môcť prispieť. Nechceme, aby boli peniaze prekážkou.

Pridáš sa?

Vyplň formulár nižšie – najneskôr do 15. augusta 2023
Registrácia je už ukončená.

V prípade otázok nás kontaktuj na