Spoločná komunitná púť na 52. Eucharistický kongres do Budapešti

Drahí bratia a sestry ,

Sami vieme , čo pre nás kresťanov a členov komunity znamená Eucharistia.

Po dohode so zodpovednými Vám chceme ponúknuť možnosť stráviť náš septembrový komunitný víkend 19 – 20.9 v Budapešti a boli by sme tak účastní v sobotu na dni venovanom rodinám, sv.omši a večernom fakľovom sprievode cez mesto. Očakáva sa takto niekoľko stotisícová evanjelizácia „Každého, kto mňa vyzná pred ľuďmi aj ja vyznám pred svojim otcom“ Mt.10,32

Na tento Eucharistický kongres bol pozvaný aj samotný sv. otec František. Jeho návšteva ešte nebola potvrdená, ale organizátori veria, že je dosť pravdepodobné, že na túto udalosť pricestuje.

Chceme vás vopred upozorniť, že poplatky za účasť na tomto kongrese sú vyššie ako na bežnom komunitnom víkende. Budeme sa snažiť konečnú cenu za víkend nastaviť tak, aby to bolo v rámci možností nás všetkých.

Prosím ak túžite ísť , dajte nám vedieť najneskôr do 29.2. ,aby sme predbežne vedeli, či je dostatočný záujem, aby sme hľadali vhodné ubytovanie a objednávali autobus.
Službu za organizáciu prijala Evka Nováková, prosím píšte aj jej , prípadne uvažujeme ešte o nejakej internej registrácii .

Kontakt

Evka Nováková

Pre tých, ktorý by chceli byť na kongrese celý týždeň je možné sa registrovať online na adrese:

https://www.iec2020.hu/en/registration

MiestoZákladné informácie

  • piatok 1 decembra 2023
  • ,
REGISTRÁCIA NA KOMUNITNÝ VÍKEND V BUDAPEŠTI
FAIRE UN DON DONNER