Letné fórum mladých Paray-le-Monial

Registrácia je ukončená.

Medzinárodné letné forum je určené mladým ľuďom a ponúka kombináciu putovania na jedno z najznámejších katolíckych pútnických miest a zážitku medzinárodného rozmeru viery. Zaujímavé workshopy, prednášky, svedectvá, adorácia v prírode a množstvo osobných stretnutí. Fórum pripravované mladými pre mladých, o mladých a s mladými. Môžeš byť pri tom, môže byť aj o Tebe!!! Doterajšia skúsenosť mladých – nechať sa osloviť srdcom Ježiša – hovorí, že sa Ti to vyplatí. Neváhaj!!!

Paray-le-Monial je mesto zjavení Ježiša rehoľníčke -svätej Margite Márii Alacoque.
Paray-le Monial sa nachádza v kraji slávneho stredovekého benediktinského biskupstva v meste Cluny, o čom svedčí množstvo románskych kostolov v tomto kraji – aj románska bazilika priamo v mestečku Paray-le-Monial.

Prečo prísť do Paray-le-Monial? Aby sme tu boli bližšie Bohu, aby sme mu načúvali, aby sme sa rovnako ako svätý Ján položili na Jeho Srdce a povedali mu, ako ho máme radi. Paray je miestom, kde sa náš život môže otočiť naruby, môžeme tu byť dotknutí, utešení. Je to jedno z miest, kde sa ľahšie otvára i naše vlastné srdce. Takých miest nie je na svete veľa. Očakávame vás tu s radosťou.
Bernard Peyrous, kňaz Komunity Emanuel pôsobiaci v Paray-le-Monial

Fórum mladých prebieha od 14. do 19. augusta 2018. Plánovaný dátum odchodu zo Slovenska je 13. august 2018. Plánovaný dátum príchodu na Slovensko je 20. august 2018.

Pár vecí/tipov, čo si zobrať so sebou

Sväté písmo v slovenčine, spevník, pokrývka hlavy – klobúk alebo čiapka, repelent, kópia OP/Pasu, mobil + sluchátka na počúvanie prekladu, lieky, peniaze/kartu

Miesto


Paray-le-Monial Francúzsko

Základné informácie

  • pondelok 13 august 2018 - pondelok 20 august 2018
  • Paray-le-Monial, Francúzsko
Zobraziť internetovú stránku
FAIRE UN DON DONNER